Youtube’dan size izletmek istediklerim

Youtube’da görüp, beğediğim ve tavsiye ettiklerim

Youtube’da sıkça izlediğim, beğediğim ve tavsiye ettiğim kanalların linkini bundan sonra burada paylaşacağım. Başlangıç olarak iki kanalın linkini paylaşacağım. Zamanla ve istek olursa sanat, teknoloji,.. gibi kategorilere ayırarak bu linkleri, yazıları çoğaltmayı düşünüyorum. Ancak burada bilim adına paylaşılan videolara çok az yer vereceğimi dini videoların link ve açıklamalrını ise paylaşmayacığımı önceden söyleyeyim. Çünki din ve bilimin videolardan veya bloglardan öğrenilmeyeceğini düşündüğüm için ve aynı zamanda buna teşfik etmek istemdeiğinden bu tip linkleri listeye dahil etemeyeceğim.

Ülkem ve dünyaya göz açtığım şehir

Çoğumuz hatta hepimiz gideceğimiz yeri önceden görmek ve ya gittiğimiz yeri birilerine göstermek için youtube başvururuz. Sizlere her zaman kendi ülkem ve doğduğum şehirin doğası hakkında en azından genel de olsa bilgi vermek istiyorum. Fakat bu fikri gerçekleştirmek için zaman bulamadığımdan ve aynı zamanda bu videoları çeken kişilerin yaptığı emeğe saygı olarak yaptıkların işin daha çok kişiye ulaşması için hem onların, hem sizin, hemde kendim adım daha etkili olacağını düşündüm.

  • Burada sunacağım link Azerbaycan’ı karış-karış gezip faotoğraflayan, ve bize kaliteli video sunan arkadaşımızın Vahid Hassano  adlı kanalıdır.

Kanalı buraya tıklayarak ziyaret ede bilirsiniz  ➡ VAHİD HASSANO

Videoları içersinde benim favorim Azerbaycan-kış geliyor   AZERBAIJAN- WINTER IS COMING adıyla paylaştığı videosudur.

Doğduğum şehir zaqatala

  • Bu kanal ise benim doğduğum şehri yaz, kış demeden gezip, hatta benim bile bazı yerleri videoları izlerken fark ettiğim bir hemşerimin) kanalıdır.

Bu kanalda videolar ve çeşidi fazladır. Size özellikle “myZaqatala” başlığıyla paylaşılan videoları izlemeyi tavsiye ediyorum.

Kanalı buraya tıklayarak ziyaret ede bilirsiniz.  ➡ ZAQATALAWS

Tavsiye ettiğim videolardan biri

Bu tip içeriklerimin devamının gelmesini istiyorsanız lütfen yorum kısmında belirtin.

Yorumlarınız benim için önemlidir.
Muradov

Muradov

Blogger

Bir Cevap Yazın